Бесплатный телефон: 80 300 003
MENU MENU home

TOKYO papīrs

TOKYO

Papīrs ar izteikti reljefu virsmu, kas radies sadarbojoties Japānas (Tokushu Tokai) un Itālijas (Favini) papīra rūpnīcām. Abas rūpnīcas ir apvienojušas spējas iztēloties vērienīgu estētisku rezultātu un prasmi to realizēt.

TOKYO ir paredzēts luksusa iepakojumam un augstākās klases izdevējdarbībai.

TOKYO klāstā ir septiņas krāsas: balta, ziloņkaula, gaiši pelēka, tumši pelēka, melna, indigo, rūsa. Tas ir pieejams 120 g/m2 ar reljefu tikai vienā pusē un 350 g/m2 ar reljefu abās pusēs.

Papīrs ir FSC™ sertificēts, tā sastāvā ir 40% pārstrādātu šķiedru un tas ir ražots saskaņā ar stingriem vides standartiem.

 


POLAP apmeklē Ambiente 2023

Kādreizējā “Paperworld” izstāde, kas vairākus gadus nenotika COVID ierobežojumu dēļ, šogad pārtapa par “Ambiente”, un to apmeklēja arī POLAP papīra un foto nodaļu pārstāvji. Jāatzīst, izstāde ir ļoti mainījusies, un, salīdzinot, ar iepriekšējiem gadiem, papīra un iesienamo materiālu īpatsvars pret citu produktu klāstu  bija diezgan niecīgs. Nākamgad izstādes apmeklēšanas lietderību būs jāizvērtē.

Tomēr vairākus no mūsu piegādātājiem izdevās satikt, paciemoties viņu stendos un apskatīt piedāvātos produktus un jaunumus sortimentā. Kā jau ierasts, plašs stends ar skaistām piedāvājumu kompozīcijām bija vienam no lielākajiem POLAP foto nodaļas piegādātājiem –“ Goldbuch”. Jaunie produkti noteikti būs arī mūsu sortimentā un informēsim, kad varēsiet tos iegādāties.

Apmeklējām arī dizaina papīru ražotāja “Favini” stendu. Viņu ražoto papīru klāsts ir ļoti plašs, vienmēr var atklāt sev ko jaunu. “Favini” pārstāve atzina, ka šī brīža “trends” ir dažādi ekoloģiskie dizaina papīri, un arī viņi arvien vairāk tam pievēršas.

Izstādē tikāmies ar mūsu ilggadēju sadarbības partneri un draugu – grāmatu iesiešanas materiālu ražotāju “Balacron International”, kam šogad sava stenda izstādē nebija. Ražotājs tuvākajā nākotnē laidīs klajā jaunu materiālu kolekciju “Marker”, kuras dizainu radījis holandiešu dizaineris Stefans Šoltens (Stefan Scholten). Kolekcijas dizains ir vienkāršs, bet tai pašā laikā unikāls un tīkams acu skatienam. Aktuālās Balacron kolekcijas varat apskatīt viņu mājaslapā: https://www.balacron.com/en/solid-timeless-remarkable.

Informācija par jaunajiem produktiem un kolekcijām sekos pavisam drīz! Aktualitātēm un jaunumiem seko līdz šeit vai mūsu Facebook lapā: https://www.facebook.com/polap.lv/.

 

 

 

 

PERGRAPHICA !

Pastāsti mums, cik krāsu ir PERGRAPHICA Deep&Dark toņos un saņem Pergraphica zīmulīti !


Gaišus Jums Ziemassvētkus!

Pasūtījumus piegādei 2022 gadā pieņemam līdz piektdienai, 23. decembrim - pulksten 10.00!

Piektdien,  23. decembrī, strādājam līdz 14:00!

No 27.12 - 30.12.2022. noliktavā būs inventaricācija un pasūtījumi izsniegti netiks!

Veiktajiem pasūtījumiem no 27.12 līdz 30.12. (līdz pulksten 14:00) piegāde un saņemšana 02.01.2023 10:00!

Piektdien, 30. decembrī, strādājam līdz pulksten 14.00!

Priecīgus un mierīgus visiem svētkus!

 


Jauns etiķešu papīrs sortimentā !

Mūsu sortimentā ir jauns papīrs etiķetēm- ar liešanas metodi pārklāts papīrs BINDAKOTE. Šo papīru raksturo izcili gluda un spīdīga spoguļvirsma. BINDAKOTEpiemīt visas tās īpašības, kas nepieciešamas perfektu etiķešu drukāšanai. Mūsu noliktavā ir pieejams BINDAKOTEWRAP (WS – ūdens izturīgs papīrs).

BINDAKOTE papīrs ir FSC sertificēts.

Ražotājs piedāvā arī:

Bindakote Ice White 50% recycled

Bindakote Digital, kas sertificēts HP Indigo digitālajai drukai

Bindakote Colours – plašs spožu toņu klāsts, ieskaitot melns uz melna, zils uz melna, pērļu toņi un maigu metāla krāsu toņi luksusa iepakojuma izgatavošanai un radošu ideju realizēšanai.

Vaicājiet Polap pārdošanas komandai! Atbildēsim uz Jūsu jautājumiem par jauno produktu!


Piedalījāmies Leonhard Kurz apmācībās Vācijā.

Poligrāfijas materiālu nodaļas darbinieki atgriezušies no  piegādātāja Leonhard Kurz rīkotajām apmācībās Firtē, Vācijā. Tajās piedalījās Kurz struktūrvienību un izplatītāju pārstāvji no visas pasaules – Indijas, Taizemes, ASV, Peru, Itālijas, Spānijas, Polijas un citām valstīm, kā arī no pašas Vācijas. Apmācību ietvaros tika pastāstīts un parādīts par visiem Kurz produktiem. Parādīja kā produkts tiek saražots – no izejvielu saņemšanas līdz izrakstīšanai noliktavā. Tas deva ne tikai vairāk zināšanu par Kurz piedāvājumu, bet arī deva ieskatu kā notiek procesi uzņēmumā, kas uzlabos sadarbības efektivitāti.  

PolAp sortimentā ir Kurz folijas, kas tiek plaši izmantotas grafiskajā industrijā – iepakojumam, grāmatām, etiķetēm u.c., kā arī esam sākuši sortimentā ieviest Kurz termo pārneses lentas termo printeriem, kas tiek sauktas arī par karbona lentām, riboniem, termo lentām un citos vārdos.

KURZ ir pasaules līderis plāno plēvju tehnoloģiju jomā ar vairāk nekā 5500 darbiniekiem. KURZ izstrādā un ražo dekoratīvus un funkcionālus pārklājumus, kas tiek uzklāti uz nesējplēvēm un tiek izmantoti dažādiem produktiem: automobiļu detaļām, mobilajiem tālruņiem, televizoriem, veļas mašīnām, mēbelēm, iepakojumiem, grāmatām, tekstilizstrādājumiem, etiķetēm, bankas kartēm un daudz kur citur.


Parādi savu Pergrafica® projektu un laimē balvas!

Iesniedz POLAP projektu uz Pergraphica® (viss vai daļēji) līdz 14. decembrim.

15. decembrī 11:00 FaceBook online

izlozēsim 20 laimētājus.

 

Balvu Fonds:

Privāts Lidojums virs ziemīgās Rīgas

Vakariņas tumsā (2 pers.) "Dine in the Dark"

Personalizēta Latvijas Svece "Kubs"

PASTEIDZIES!

Projektus var iesniegt pie mums birojā jeb sazinoties ar savu tirdzniecības pārstāvi! Uzņēmums var iesniegt arī vairākus projektus! 

Iesniedzot lūdzu norādiet - Uzņēmuma nosaukums, kontaktpersona, norāde "Pergrafica loterijai"!


REFLEX TRANSLUCENT (калька)

Начиная с 20 ноября этого года наш сортимент пополняется калькой Translucent (pauspapīrs), производства Reflex GmbH & Co в Германии.

Калька - матовая прозрачная, подходящая для разного вида послепечатной обработки, копирования, черчения, творческих работ и плотера,  годится как для чернильных, так и струйных принтеров.   

Бумага имеет серктификат FSC.

Сертификат ISEGA food safety -  имеетя только у кальки белого цвета.

Белая калька поставляется как в рулонах, так и в листах, цветная - только в листах.

Для получения более детализированной информации - пишите нам нам:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

20.11.2019.


Подкатегории

Подписаться на новости

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Забыли пароль? |  Забыли логин?

×