Bezmaksas tālrunis: 80 300 003
MENU MENU home
 

TOKYO papīrs

TOKYO

Papīrs ar izteikti reljefu virsmu, kas radies sadarbojoties Japānas (Tokushu Tokai) un Itālijas (Favini) papīra rūpnīcām. Abas rūpnīcas ir apvienojušas spējas iztēloties vērienīgu estētisku rezultātu un prasmi to realizēt.

TOKYO ir paredzēts luksusa iepakojumam un augstākās klases izdevējdarbībai.

TOKYO klāstā ir septiņas krāsas: balta, ziloņkaula, gaiši pelēka, tumši pelēka, melna, indigo, rūsa. Tas ir pieejams 120 g/m2 ar reljefu tikai vienā pusē un 350 g/m2 ar reljefu abās pusēs.

Papīrs ir FSC™ sertificēts, tā sastāvā ir 40% pārstrādātu šķiedru un tas ir ražots saskaņā ar stingriem vides standartiem.

 


Parādi savu Pergrafica® projektu un laimē balvas!

Iesniedz POLAP projektu uz Pergraphica® (viss vai daļēji) līdz 14. decembrim.

15. decembrī 11:00 FaceBook online

izlozēsim 20 laimētājus.

 

Balvu Fonds:

Privāts Lidojums virs ziemīgās Rīgas

Vakariņas tumsā (2 pers.) "Dine in the Dark"

Personalizēta Latvijas Svece "Kubs"

PASTEIDZIES!

Projektus var iesniegt pie mums birojā jeb sazinoties ar savu tirdzniecības pārstāvi! Uzņēmums var iesniegt arī vairākus projektus! 

Iesniedzot lūdzu norādiet - Uzņēmuma nosaukums, kontaktpersona, norāde "Pergrafica loterijai"!


Piedalījāmies Leonhard Kurz apmācībās Vācijā.

Poligrāfijas materiālu nodaļas darbinieki atgriezušies no  piegādātāja Leonhard Kurz rīkotajām apmācībās Firtē, Vācijā. Tajās piedalījās Kurz struktūrvienību un izplatītāju pārstāvji no visas pasaules – Indijas, Taizemes, ASV, Peru, Itālijas, Spānijas, Polijas un citām valstīm, kā arī no pašas Vācijas. Apmācību ietvaros tika pastāstīts un parādīts par visiem Kurz produktiem. Parādīja kā produkts tiek saražots – no izejvielu saņemšanas līdz izrakstīšanai noliktavā. Tas deva ne tikai vairāk zināšanu par Kurz piedāvājumu, bet arī deva ieskatu kā notiek procesi uzņēmumā, kas uzlabos sadarbības efektivitāti.  

PolAp sortimentā ir Kurz folijas, kas tiek plaši izmantotas grafiskajā industrijā – iepakojumam, grāmatām, etiķetēm u.c., kā arī esam sākuši sortimentā ieviest Kurz termo pārneses lentas termo printeriem, kas tiek sauktas arī par karbona lentām, riboniem, termo lentām un citos vārdos.

KURZ ir pasaules līderis plāno plēvju tehnoloģiju jomā ar vairāk nekā 5500 darbiniekiem. KURZ izstrādā un ražo dekoratīvus un funkcionālus pārklājumus, kas tiek uzklāti uz nesējplēvēm un tiek izmantoti dažādiem produktiem: automobiļu detaļām, mobilajiem tālruņiem, televizoriem, veļas mašīnām, mēbelēm, iepakojumiem, grāmatām, tekstilizstrādājumiem, etiķetēm, bankas kartēm un daudz kur citur.


PERGRAPHICA !

Pastāsti mums, cik krāsu ir PERGRAPHICA Deep&Dark toņos un saņem Pergraphica zīmulīti !


Jauns etiķešu papīrs sortimentā !

Mūsu sortimentā ir jauns papīrs etiķetēm- ar liešanas metodi pārklāts papīrs BINDAKOTE. Šo papīru raksturo izcili gluda un spīdīga spoguļvirsma. BINDAKOTEpiemīt visas tās īpašības, kas nepieciešamas perfektu etiķešu drukāšanai. Mūsu noliktavā ir pieejams BINDAKOTEWRAP (WS – ūdens izturīgs papīrs).

BINDAKOTE papīrs ir FSC sertificēts.

Ražotājs piedāvā arī:

Bindakote Ice White 50% recycled

Bindakote Digital, kas sertificēts HP Indigo digitālajai drukai

Bindakote Colours – plašs spožu toņu klāsts, ieskaitot melns uz melna, zils uz melna, pērļu toņi un maigu metāla krāsu toņi luksusa iepakojuma izgatavošanai un radošu ideju realizēšanai.

Vaicājiet Polap pārdošanas komandai! Atbildēsim uz Jūsu jautājumiem par jauno produktu!


DAUDZ LAIMES LATVIJA

Sveicam visus svētkos!

Ceturtdien, 17. novembrī, strādājam līdz pulksten 16.00!


FachPack 2022

Šonedēļ Vācijas pilsētā Nirnbergā notika ikgadējā iepakojuma industrijas izstāde Fachpack 2022. Arī mēs bijām papildināt savu IEPAKOJUMA PRODUKTU klāstu!

 

 Kartons ir un paliek kā vadošais materiāls iepakojuma apritē un dizainā. Daudz idejas atkārtoti lietojamam iepakojumam. Plastmasas iepakojums meklē “zaļākus” risinājumus.

Visus šos jaunumus, kā arī  mūsu sortimentā jau esošos IEPAKOJUMA PRODUKTUS vaicājiet This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 


Lustīgu Līgošanu!

Trešdien,  22. jūnijā, Polap darba laiks līdz pulksten 15:00!

Pasūtījumus pieņemam līdz pulksten 13:00!

Lai lustīga Līgošana!


Pierakstīties jaunumiem

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Aizmirsāt paroli? |  Aizmirsāt savu lietotāja vārdu?

×